- Dit activiteit is voorbij.
Interactieve lezing door Annine van der Meer
6 maart 20:00 - 21:30
Hoe ons in Wijsheid voor te bereiden op een Nieuwe Tijd?
Wij leven in een turbulente overgangstijd. Hoe kunnen wij deze overgang naar een Nieuwe Tijd in vertrouwen, hoop en liefde voor een intelligente kosmos doorstaan? Er komt veel nieuwe informatie op ons af welke ons hierin kan ondersteunen. Deze lezing wil handvatten aanreiken waardoor zich een nieuw verhaal, een nieuwe visie op kosmos, aarde en mens kan ontwikkelen. De antwoorden liggen voor een deel in het serieus nemen van buitenlichamelijke ervaringen van natuurvolken en westerse mystici. Onder hen bevindt zich Maria Magdalena die in haar eigen evangelie haar ascensie of opstijgen naar de lichtsferen beschrijft. Maar dat nieuwe verhaal ontstaat ook wanneer wij een open mind ontwikkelen naar natuurintelligenties en buitenplanetaire intelligenties.
Dr. Annine van der Meer is historicus, theoloog en symbooldeskundige. Zij schreef een aantal gezaghebbende boeken over de verborgen geschiedenis van het vrouwelijke en de vrouwen én hun vergeten bijdrage aan evolutie en beschaving. Onder His-Story delft zij Her-Story op teneinde Our-Story te schrijven. Waar nodig, vult zij het gevestigde vrouw- en mensbeeld aan teneinde gelijkwaardigheid, harmonie, balans en vrede voor de wereld te bereiken. Al in 2008 richt zij de stichting Pansophia op als school van Wijsheid in de 21e eeuw, een school die bewustwording, spiritualiteit en de kracht van vrouwen verbindt. Annine is zowel nationaal als internationaal een veelgevraagd spreker. Zij geeft wereldwijd lezingen die het gehele terrein van vrouwenstudies op een geïntegreerde en interdisciplinaire wijze omvatten.
Site: https://www.annine-pansophia.nl/
Klik hier voor de bijlage met uitgebreide informatie
Datum en tijd
Vrijdag 6 maart 2026 van 20.00 – 21.30 uur in de Kapel.
Kosten en aanmelden
Een kaart kost € 17,50 voor leden * ‘Vrienden’, nieuwsbriefabonnees en niet-leden betalen € 22,50. Je kunt de kaarten aanschaffen via de knop ‘Bestel kaarten’ hierboven.
* Je kunt lid of vriend zijn van de Woudkapel. Wil je lid worden, of je ‘vriend’schap omzetten naar een lidmaatschap, meld je dan aan via het formulier op deze pagina.
LET OP: eenmaal aangeschafte tickets worden niet gerestitueerd, maar je kunt ze wel aan iemand anders doorsturen (ze staan niet op naam).
Foto: ©mkfotografie
